Vertrouwd terug op de zolderkamer namen Dick en ik weer een eerste aflevering op met z’n tweeën nadat we het seizoen eerder aftrapten met gast Eelke. In het komende seizoen zullen er wat vaker gasten zijn en we werken aan een nieuwsbrief die we meer zullen gaan promoten op het bereik van geloofsvoer (gesprek) wat te vergroten – zonder daar al te ambitieus in te zijn. Dus, leuke dingen voor dit vierde seizoen van geloofsvoer gesprek!
Dick brengt vanuit zijn werkpraktijk de vraag in of we typische geloofswoorden, met als ‘boegbeeld’ genade, nu wel of niet moeten vervangen voor moderne vertalingen. Ten eerste de vraag of dat (goed) lukt en ten tweede de vraag of daarmee iets onomkeerbaar verloren kan gaan. En die vragen beantwoorden blijkt zo eenvoudig nog niet. Luister mee en laat ons weten wat jij er van denkt op gesprek@geloofsvoer.nl.
Renco is zo’n 40 jaar, man en vader van twee. Hij was (jeugd)ouderling in zijn gemeente in Zwolle. Hij mag graag fietsen, hardlopen, tv series kijken, podcasts en, jawel, harde christelijke herrie (live) luisteren. Hij is tevens de ontwerper, bouwer, editor en beheerder van de geloofsvoer blog, de geloofsvoer gesprek podcast en de krachtvoer nieuwsbrief. Maar dit lijkt op opscheppen.
Geef een reactie