We pakken met deze aflevering het tweede seizoen verder op. Ditmaal werd ook ik, Renco, in stereo opgenomen dus dat luistert vast aangenamer. Voor de liefhebber schreef ik een blog in de serie ‘Kijkje achter de schermen’ over de eerdere en nu nieuwe manier van podcasten. We hopen het komende seizoen ons meer en meer thuis te voelen in podcastland. Leuk dat je luistert!
Voor deze aflevering luisterden Dick en Renco beide het podcastdrieluik ‘Domineesland’ van weetwatjegelooft.nl. Is de dominee vooral een vertegenwoordiger van God of vooral een charismatisch leider? Of iets anders? Dick vertelt over zijn eigen ervaring als jeugdwerker van meerdere kerken en Renco ontdekt dat grenzen die onzichtbaar zijn er toe doen. Aan het einde werd de belofte gedaan hier te linken naar een Holy Shit Youtube frament met Marleens Bootens.
Renco is krap 40 jaar, man en vader van twee. Hij is ouderling in zijn gemeente in Zwolle. Hij mag graag fietsen, hardlopen, tv series kijken en podcasts maken. Luistert tot slot graag naar harde christelijke herrie.
Geef een reactie