Het leuke van kerbezoeken vooruit plannen is dat een aantal afleveringen als reeks(je) eigenlijk inhoudelijk al zijn vastgesteld. Dus vanaf de bank in de woonkamer van Renco samen podcasten was geen straf tegen het decor van de ijskoude en witte buitenwereld. Het blijkt dat we best een mening hebben over kerkplanten terwijl we er tegelijkertijd nauwelijks vertrouwd mee zijn. Kan dat wel? Dat mag je zelf vaststellen tijdens het luisteren.
In de aanloop naar een bezoek aan de Redeemer Church Zwolle bespreken Dick en Renco wat ze op voorhand verwachten van dit bezoek. Wat valt op aan deze kerk(gemeente) op basis van wat er online te vinden is? Welke verschillen verwachten ze t.o.v. hun eigen kerkgemeenten en -gewoonten? Dat brengt het gesprek al snel op ‘kerkplanten’. Geen term die vertrouwd is voor de beide heren, maar het weerhoudt hen er niet van er iets van te vinden.
Renco is zo’n 40 jaar, man en vader van twee. Hij was (jeugd)ouderling in zijn gemeente in Zwolle. Hij mag graag fietsen, hardlopen, tv series kijken, podcasts en, jawel, harde christelijke herrie (live) luisteren. Hij is tevens de ontwerper, bouwer, editor en beheerder van de geloofsvoer blog, de geloofsvoer gesprek podcast en de krachtvoer nieuwsbrief. Maar dit lijkt op opscheppen.
Geef een reactie