Een gesprek (of discussie?) over duurzaamheid tussen Dick, Renco en twee nogal verschillende gasten: Marcel en Job.
Dick en Renco gaan over christelijke duurzaamheid in gesprek met twee nogal verschillende gasten: Marcel en Job. Het levert een lekker scherp gesprek op.
Deze opname was even blijven liggen omdat er een 40dagentijd tussendoor kwam. Al ruim twee maanden geleden namen we dit gesprek op en ik ben blij dat ‘ie nu eindelijk als podcast online verschijnt! Want met twee (nogal verschillende) gasten bleek het een lekker scherp gesprek te worden met veel interactie. Het beviel ons goed én het is een onderwerp waar we al langer eens de diepte over in wilden. Of dat gelukt is mag je hieronder in de comments laten weten :)
Na het 40dagen zesluik hervatten we geloofsvoer gesprek met een aflevering over duurzaamheid. Gasten Marcel en Job brachten meer dan voldoende (tegenovergestelde) meningen en vragen mee om het samen met Dick en Renco tot een geanimeerd gesprek te maken. Luister mee met onze discussie in deze wat langere aflevering!
Renco is zo’n 40 jaar, man en vader van twee. Hij was (jeugd)ouderling in zijn gemeente in Zwolle. Hij mag graag fietsen, hardlopen, tv series kijken, podcasts en, jawel, harde christelijke herrie (live) luisteren. Hij is tevens de ontwerper, bouwer, editor en beheerder van de geloofsvoer blog, de geloofsvoer gesprek podcast en de krachtvoer nieuwsbrief. Maar dit lijkt op opscheppen.
Geef een reactie