Toegeven, Renco was en is zeer enthousiast over het boek Waarheidszoekers van Cees Zweistra. Eerst al een blog, met zo’n (1) in de titel waaruit je opmaakt dat je er nog niet vanaf bent, en nu dit. Ja beste mensen, na een geschreven poging nu ook in de podcast aandacht voor het complotdenken. Dick toont zich een geoefend luisteraar – ofwel een goede vriend – als Renco zijn opgedane kennis etaleert. Niettemin het luisteren waard, hoop ik toch.
Vorige week al op de blog, en nu ook in de podcast: het boek Waarheidszoekers van Cees Zweistra. Een gesprek tussen Dick en Renco over het complotdenken anno nu. Omdat we allemaal wel een tijdens corona geradicaliseerde persoon kennen. Je eerste reactie is waarschijnlijk het ‘debunken’ (ontmaskeren) van het complot, maar je hebt vast ook al gemerkt dat dát niet werkt. Waarom niet? Luister mee..
Renco is zo’n 40 jaar, man en vader van twee. Hij was (jeugd)ouderling in zijn gemeente in Zwolle. Hij mag graag fietsen, hardlopen, tv series kijken, podcasts en, jawel, harde christelijke herrie (live) luisteren. Hij is tevens de ontwerper, bouwer, editor en beheerder van de geloofsvoer blog, de geloofsvoer gesprek podcast en de krachtvoer nieuwsbrief. Maar dit lijkt op opscheppen.
Geef een reactie